anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

dsc s650 sterowniki

profile.country.pl_PL.title
oseczka
Początkujący

dsc s650 sterowniki

mam problem ze sterownikami tzn płyta ze sterownikami uległa zniszczeniu czy wie ktoś gdzie owe znaleźć do aparatu? (chodzi o sterowniki USB)

9 ODPOW. 9
ci.nek
Początkujący

witaj
cóż za leniwość a wystarczy poszukać na stronie sony.pl :)

soft i dużo informacji masz tutaj

profile.country.pl_PL.title
oseczka
Początkujący

nie leniwość bo w nocy usiłowałam to pobrać ale już nie wiem co bo " sterownik USB - Jak przesłać zdjęcia do komputera przez złącze USB." to jest jakaś dzika instrukcja gdzie muszę już je mieć zainstalowane ;/ a po formacie nie mam jak ich zainstalować bo mi zjadło płytę, i nie chodzi mi o przesłanie z karty pamięci tylko z pamięci aparatu 😕 a jak włożę kartę pamięci to znowu nigdzie nie mogę się doszukać tych zdjęć z pamięci aparatu :( 😕

ci.nek
Początkujący

o ile dobrze Cię zrozumiałem to chcesz zgrać z pamięci aparatu zdjęcia, a do tego nie potrzebne są Ci żadne sterowniki, wystarczy wyjąć kartę pamięci, podłączyć aparat do komputera poprzez USB a komputer sam wykryje aparat jako dysk zewnętrzny i możesz sobie kopiować fotki.

profile.country.pl_PL.title
oseczka
Początkujący

właśnie nie wykrywa 😕 z karta wykrył bez tylko że coś zostało podłączone do kompa i żąda zainstalowania sterowników 😕

ci.nek
Początkujący

Podejrzewam że problem nie leży po stronie aparatu a komputera. Podłącz aparat do komputera bez karty pamięci. Spróbuj wejść do menedżera urządzeń tam odnajdź zakładkę bodajże stacje dysków i odinstaluj Sony DSC USB Device. Następnie poczekaj chwilę aż komputer sam zacznie instalować oprogramowanie i powinno być ok.

profile.country.pl_PL.title
oseczka
Początkujący

właśnie w tym problem że komputer nie widzi nigdzie oprogramowania do tego ;/ mimo iz pokazuje się to okienko to i tak on nie jest w stanie go zainstalować bo nie ma z czego! nawet jak da sie opcje "zalecane" i póżniej nawet nigdzie nie wykrywa aparatu

ci.nek
Początkujący

1 Czy z kartą pamięci działa dobrze, tzn. wykrywa i da się kopiować fotki?
2 Czy bez włożonej karty do aparatu można przeglądać fotki w aparacie?
3 Czy bez włożonej karty w menadżer urządzeń > stacje dysków > jest Sony DSC USB Device?
4. Jaki masz system operacyjny?

o ile się nie mylę to sterowniki do dysków wymiennych są systemowe tzn dostarczone/zainstalowane razem w Windowsem.

profile.country.pl_PL.title
oseczka
Początkujący

1. Nie
2. Tak
3. Jest ale pod -> inne urządzenia -> Sony PTP
4. coś takiego jak Windows Speed XP PRO

ci.nek
Początkujący

oseczka napisał(a):

coś takiego jak Windows Speed XP PRO


no to masz zubożoną wersję starego XP pozbawionego wielu sterowników, nie znam się bardzo na nim. Żeby wyeliminować niesprawność aparatu (w co wątpię) lub gniada USB, podłącz go pod inny komputer i sprawdź czy będzie dział.
Napisz jeszcze czy przed formatem był już ten system czy inny a jak ten to czy działał aparat?
Spróbuj jeszcze odinstalować z menadżera urządzeń > Sony PTP < i ponownie uruchomić komputer.