anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC W300 - stacja dokująca

profile.country.pl_PL.title
Tomko-----
Początkujący

DSC W300 - stacja dokująca

Witam - dostałem na gwiazdke W 300 :D i jestem zawiedziony, że nie ma do niego stacji dokującej :cry: . Denerwuje mnie podłączanie przez kabel lub wyjmowanie karty, wiecie czy taka stacja będzie dostępna w przyszłości ? Do niedawna działałem na takim zestawie Kodaka i bardzo mi się to podobało. Generalnie to W300 jest super, ale z tą stacją to plama :smileyevil:

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj,
Z informacji jakie uzyskałem wynika, że stacja CSS-HD2 współpracuje z modelem DSC-W300. Opis stacji dokującej został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/product/dcc-docking-stations---cables/css-hd2#pageType=Overview

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
Tomko-----
Początkujący

Wszystko OK, ale jest to stacja pracująca tylko z telewizorem a mnie chodzi o stację do podłączenia przez USB z komputerem. Do wcześniejszych modeli pasowała stacja CSSPC1.CEE. Pozdrawiam :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tomko napisał(a):

Denerwuje mnie podłączanie przez kabel lub wyjmowanie karty, wiecie czy taka stacja będzie dostępna w przyszłości ?


Naprawdę nie szkoda by Ci było wydać prawie 200 zł, aby tylko uniknąć wyjmowania karty? :smileyrolleyes:

Dobry, szybki czytnik kosztuje w granicach 35 zł. Za resztę pieniędzy mógłbyś dokupić sobie jakąś fajną książkę o fotografii ;)

profile.country.pl_PL.title
Tomko-----
Początkujący

Doczytałem w instrukcji, że bateria może być ładowana w dowolnym momencie bez szkody dla jej żywotności, także każde postawienie aparatu na stacji celem przesłania zdjęć lub nie ją podładowuje i oszczędza wyjmowania z aparatu. Podtrzymuje swoje zdanie - jest to bardzo przydatna rzecz. :) Pozdrawiam