anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-W300

PiotrekM-----
Początkujący

DSC-W300

Witam Was serdecznie, mam problem z moim aparatem, mialem wybór albo zabrac lekko niesprawny aparat na wakacje albo oddac go na ostatnie dni gwarancji. Wybralem to pierwsze teraz z aparatem jest juz gorzej. Na wsepie napiesze ze nie jest to na 100% bateria ani karta pamieci.
OBJAWY; poczatkowo aparat przy przyblizaniu (probie) czesto sie wieszal i wyswietlal komunikat "WYLACZ I WLACZ ZASILANIE" rownie czesto dzialo sie to kikla razy z rzedu. Teraz aparat raczej sie nie wlacza a gdy juz to zrobi to sie nie wylacza;p Jest to mozliwe tylko po tym jak przez dluzszy czas nie ma w nim baterii. Gdy juz dziala to da sie robic zdjecia i je przegladac poza problemami z przyblizaniem jak dawniej. Dodam ze gdy probuje go wlaczyc to lampka dookola przycisku od wlaczania sie nie swieci a gdy juz aparat sam sie wlaczy to lampa swieci sie bez przerwy (powinna gasnac)

Nie wiem czemu tak jest, co mam z tym zrobic, Prosze pomozcie

Piotr

2 ODPOW. 2
digo-----
Początkujący

Powodów takiego zachowania Twojego aparatu może być kilka, np. zabrudzony mechanizm optyczny, więc może wystarczy tylko przeczyścić ten mechanizm w profesjonalnym serwisie. Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do Autoryzowanego Centrum Serwisowego, gdzie uzyskasz profesjonalną pomoc.

PiotrekM-----
Początkujący

dziekuje bardzo za pomoc :)