anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak fotografować w lesie????

MDM-----
Początkujący

Jak fotografować w lesie????

Mam H50, przed tem używałam 3 lata P100. Często robimy z dzieciakami spacerki do lasu. Niestey od czasu jak mam H50 zdjecia w lesie są totalną porażką.
Różnych ustawień próbowałam. Niestety. Zdjecia sa nieostre, poruszone. Na zoomie wygladają jak "obrazki maleowane farbką". Z lampą też kiepsko.
Moze coś podpowiecie? Załązcam przykładowe 3 zdjęcia

20 ODPOW. 20
MDM-----
Początkujący

ripride napisał(a):

no dobrze to ja mam pytanie do autora watku. czy po przeczytaniu porad zawartych w tym temacie udaje ci sie wykonywac lepsze zdjecia w lesie?

pzdr



Szczerze? Nie próbowłam jeszcze, bo obecnie zimowe klimaty nie bardzo jest jak sprawdzać. Poczekam na wiosnę, jak bedzie świeża zieleń i wiecej słonca.
W sumie z całego wątku najbardziej wyjasnił moje probelmy (choć ich nie rozwiazał) przedstawiciel SONY==> mój starszy Sony ma lepszy przetwornik obrazu niż obecny H50. I mozliwe, ze to jest przyczyna.

Wasze rady z pewnoscią są pożyteczne. Natomiast nie zmienia to faktu, ze starszym, niby słabszym apartaem robiłam lepsze zdjecia, na automatycznych ustawieniach.

Ale tak jak mówiłam, czekam na wiosnę. Moze bedzie większe nasłonecznienie, moze to coś pomoze....