anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konwerter szerokokątny SONY VCL-DH0758 do H5

kaska_s
Początkujący

Konwerter szerokokątny SONY VCL-DH0758 do H5

Mam dylemat i byłabym wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi coś wytłumaczyć. Otóż noszę się z zamiarem kupna konwertera szerokokątnego SONY VCL-DH0758 i kompletnie nie rozumiem, dlaczego w kilku sklepach (internetowych) kosztuje on ok. 100 zł a w innych w granicach 600 zł???? To 500 zł różnicy!!! Zdjęcia i opisy są identyczne, zaczęłam się zastanawiać, czy te tańsze to nie z jakiejś wadliwej serii :rolling_eyes: Nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym kupić jakiegoś badziewia, więc bardzo Was proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam!

3 ODPOW. 3
nieporadna
Początkujący

Ja mam taki konwerter od miesiąca - zakupiony w sklepie Fotojoker i kosztował mnie 90 zł :D
Ma tylko mały mankament - brak jakiegokolwiek słowa po polsku :slight_smile:

kaska_s
Początkujący

nieporadna bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, konwerter kupiony, kosztował mnie z przesyłką 76 zł ;) Czekam na kuriera, jutro pewnie dotrze :) Niezwłocznie po przysłaniu pochwalę się jakimiś fotkami :nauseated_face:

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Mam dylemat i byłabym wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi coś wytłumaczyć. Otóż noszę się z zamiarem kupna konwertera szerokokątnego SONY VCL-DH0758 i kompletnie nie rozumiem, dlaczego w kilku sklepach (internetowych) kosztuje on ok. 100 zł a w innych w granicach 600 zł???? To 500 zł różnicy!!! Zdjęcia i opisy są identyczne, zaczęłam się zastanawiać, czy te tańsze to nie z jakiejś wadliwej serii :rolling_eyes: Nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym kupić jakiegoś badziewia, więc bardzo Was proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam!


Konwerter szerokokątny to bardzo przydatne dodatkowe wyposażenie aparatu. W wielu przypadkach rezygnujemy z ujęcia, ponieważ nie jesteśmy w stanie pokazać ( zarejestrować ) tego co sami widzimy. Bywa, że fragment obrazu nie jest w stanie oddać otaczającego klimatu. Myślę, że to dobry wybór. Różna cena za akcesoria, najczęściej związana jest z okresowymi promocjami Sony lub sieci sklepów. Konwertery, dodatkowe akumulatory, statywy, karty pamięci, pokrowce łączone są niekiedy w pakiety wraz z aparatem, ich cena wówczas jest bardzo atrakcyjna.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;