anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Cyber Shot W30

profile.country.pl_PL.title
ewussxp
Początkujący

Sony Cyber Shot W30

Witam
Mam pytanie, jak ustawiać ostrość na jedną rzecz (żeby reszta zdjęcia była zamazana) w aparacie Sony Cyber Shot W30?

3 ODPOW. 3
kamil1114
Początkujący

ewussxp napisał(a):

Witam
Mam pytanie, jak ustawiać ostrość na jedną rzecz (żeby reszta zdjęcia była zamazana) w aparacie Sony Cyber Shot W30?




To nie ten dział. Proszę moderatorów o przeniesienie.


Nie wiem , czy w tym aparacie się da ( bo to nie lustrzanka) ustawić przysłonę. Jeżeli tak , to ustaw jak najmniejszą wartość f , na przykład f5.6

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ewussxp napisał(a):

Witam
Mam pytanie, jak ustawiać ostrość na jedną rzecz (żeby reszta zdjęcia była zamazana) w aparacie Sony Cyber Shot W30?


Najlepiej jak ustawisz zoom (optyczny) na największy i podejdziesz do tej rzeczy tak blisko jak pozwala aparat (w sensie, że jest jeszcze w stanie ustawić ostrość)

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Model DSC-W30 nie został wyposażony w możliwość ustawień ręcznych ( przysłona / czas ).
W tej sytuacji pozostaje skorzystać z programu „portret” ( na pokrętle widoczne dwie osoby, pierwsza czarna, druga jasna ). W tym programie aparat stara się ustawić jak najmniejszą przysłonę. Jeżeli dodatkowo skorzystasz z porady Lajama ( największe zbliżenie optyczne, w tym modelu x 3) uzyskasz lepszy efekt.

http://img15.imageshack.us/img15/4276/w30back.jpg

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;