anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony dsc t2 problem z pamiecia

nikt17
Początkujący

sony dsc t2 problem z pamiecia

Witam, posiadam już ponad rok mojego soniacza i byłem dotychczas zadowolony, lecz pojawił sie problem.
Od wczoraj mój sony robi co któreś zdjęcie takie lub podobne: http://nikt17.googlepages.com/problem-sony.JPG

Wydaje Mi się, że jest to uszkodzona pamięć, która jest dosyć duża w tym modelu bo aż 4gb, ale nie mam pewności i czy orientuję się ktoś ile mniej więcej kosztuje naprawa tego czyt. wymiana pamięci.

Chyba, że przypuszczacie, że to coś innego. Ewentualnie czy jest możliwość, aby zdjęcia były zapisywane najpierw na memorystick, a później na pamięć wbudowaną, bo gdyby nie opłacało się naprawiać, to bym zakupił po prostu kartę.

Aparat nie doznał upadków, ani nic takiego. Może to tylko jakieś bad sektory, albo coś, nie znam się, może wiecie czy jakiś program pokazałby Mi to, może uda się samemu to zrobić, aparat już nie podlega gwarancji.

12 ODPOW. 12
oldguest
Początkujący

Po zapełnieniu pamięci aparat przełącza się na kartę MS. Sprawdzone.

nikt17
Początkujący

Narazie oddałem aparat do serwisu SONY, czekam aż zdiagnozują ;) może się opłaci naprawiać, a jeśli nie to spróbuje opcje:zapełnić wew. pamięć i zapisywać na karcie;)

Dam znać co i jak.

Pozdrawiam Serdecznie

nikt17
Początkujący

Mam już z powrotem swojego soniacza. Za ekspertyzę nie wzięli grosza;) Dostałem kartkę i napisali, że uszkodzona płyta główna i koszt naprawy przekracza cenę nowego aparatu.

LECZ, brat kupił sobie memory stick pro duo do swojego telefonu, wypróbowałem w aparacie, faktycznie gdy zapełni się pamięć wew. to zapisuje się na zew. pamięć i o dziwo, zdjęcia wychodzą dobrze, a gdy znów zapisuje na wew. to wychodzą "pokolorowane".

Jednym słowem pozostaje Mi zakupić kartę i korzystać z karty zamiast z pamięci wewnętrznej.

Dziękuję wszystkim za podłączenie się do tematu i pomocy.

Pozdrawiam Serdecznie
Woytyniak Dawid.