anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony H9

profile.country.pl_PL.title
3190-----
Początkujący

Sony H9

mam problem ze swoim aparatem chodzi o to ze jak zrobie fotę to przy przeglądaniu zdięć wychodzi mi informacja ze jest błąd pliku albo zdięcie jest zdeformowane ale przy wywołaniu na cd lub papier jest wszystko OK niewiem czy to jest wada karty pamięci czy matrycy. Proszę o pomoc z góry dziękuje. :smileyevil:

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
maro64
Początkujący

mam problem ze swoim aparatem chodzi o to ze jak zrobie fotę to przy przeglądaniu zdięć wychodzi mi informacja ze jest błąd pliku albo zdięcie jest zdeformowane ale przy wywołaniu na cd lub papier jest wszystko OK niewiem czy to jest wada karty pamięci czy matrycy. Proszę o pomoc z góry dziękuje. :smileyevil:



Ale gdzie ci ta informacja wychodzi, na wyświtlaczu w H9 czy na monitorze komputera?

profile.country.pl_PL.title
3190-----
Początkujący

na wyswietlaczu H9 ale przy robieniu zdięc i podglądzie jest wszystko OK do piero jak chcem póżniej przejzec foty to wychodzi mi ta informacja na wyswietlaczu.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Prawdopodobnie objaw związany jest błędnym zapisem pliku ( zdjęcia ) na karcie pamięci. Efekt może być spowodowany niepoprawną pracą oprogramowania aparatu lub uszkodzeniem sektorów karty pamięci. Bez dokładnego sprawdzenia w stacji serwisowej Sony nie będzie możliwe jednoznaczne wskazanie przyczyny. Skontaktuj się proszę z najbliższym Centrum Serwisowym Sony, wykaz punktów został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;