anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

3000zł i co dalej? =D

profile.country.pl_PL.title
Kreczek
Początkujący

3000zł i co dalej? =D

Witam, zakupiłem telewizor KDL-46Z4500 i teraz potrzebuję do niego całego zestawu kina domowego (Blue ray, amplituner, głośniki). Mam na ten cel ~3000zł. Proszę o złożenie dla mnie jak najlepszego zestawu składającego się z komponentów Sony (głosniki mogą być innej filrmy ;D). Liczę na Waszą wiedzę- bo moja w tym temacie jest zielona... ;<</p>

5 ODPOW. 5
oldguest
Początkujący

W tej cenie to STR-DA2400 + BDP-S350/550. A jeśli kwota jest podana z głośnikami do Amplituner STR-DG820 + BDP-S350.

profile.country.pl_PL.title
Kreczek
Początkujący

A jakie głośniki do tego zestawu: STR-DG820 + BDP-S350? Bo na allegro widzę same amplitunery bez głośników- trzeba oddzielnie kupić.

oldguest
Początkujący

Zgadza się. Jeśli głośniki Sony to SS-FCR6000 + sub. Tylko że wtedy można kupić w komplecie HTP-BD8550B albo HTP-BD8350B jeden zestaw jest z BDP-S550 a drugi z BDP-S350. Do obu przydało by się zakupić subwofer. Niestety nie wiem czemu nie ma kompletów na stronie sony.pl

profile.country.pl_PL.title
Kreczek
Początkujący

Jaki sub? Sry, że tak się pytam ale to ma być porządny zakup- a ja akurat na tych rzeczach się nie znam... ;D Ciesze się i tak, że Panowie z Sony przyjadą i mi wszystko podłączą ;D Pozdrawiam.

oldguest
Początkujący

SA-W2500 - sub. Edytowałem wcześniejszego posta.