anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DAV DZ260/S

white------
Początkujący

DAV DZ260/S

Mam pytanie czy pod to kino mogę podłączyc zestaw kolumn Sony SS FCR4000, ewentualnie jakis inny zestaw głośników? czy nie spowoduje to żadnych problemów.
Drugie pytanie owe kino posiada dwa wejścia cyfrowe optyczne i coaxial czy moge pod jedno podłączyć np: komputer a pod drugie napęd blueray i czy da sie pomiedzy nimi przełanczac?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

white napisał(a):

Mam pytanie czy pod to kino mogę podłączyc zestaw kolumn Sony SS FCR4000, ewentualnie jakis inny zestaw głośników? czy nie spowoduje to żadnych problemów.
Drugie pytanie owe kino posiada dwa wejścia cyfrowe optyczne i coaxial czy moge pod jedno podłączyć np: komputer a pod drugie napęd blueray i czy da sie pomiedzy nimi przełanczac?


no wiesz jak wykombinujesz z tymi wtyczkami to dlaczego by nie problemem moze byc to ze bedzie troszke ciszej gralo od "oryginalnych" glosnikow poniewaz o ile pamietam zestaw tych glosnikow fcr4000 ma 6 ohm a te od kina 3 ohm'y ale nie pogorszy to jakosci dzwieku wrecz przeciwnie , jezeli chcesz polaczyc kompa to przez optyka a blu-raya przez elektryka coaxa aha da sie przelanczac jezeli masz video 1 video 2 i wtedy jedno podlaczasz do v1 a drugie do v2 i gra gitara