anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Denerwujacy problem

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

Denerwujacy problem

Zwracam się do was o pomoc niedługo kupuję nowy telewizor a nie chcę żeby problem został ten sam a mianowicie.Mam kino domowe a z nim nietypowy problem jeżeli dźwięk leci z dvd lub z radia w amplitunerze jest ok dźwięk fajnie słyszalny lecz gdy chcę obejrzeć film i włączam telewizor podgłaszając dźwięk słychać buczenie i dźwięk jest słyszalny ale nie do akceptowania

13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

komputer z tv a zeby z kompa na tv szedl obraz czy dzwiek?? i video jakie masz VHS i jakie masz z tylu wejscie w tv i VHs EURO??

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

obraz {głosik będzie z amplitunera }iak się da z komputera na telewizor. Najnowsza diagnoza nieprzyjemnego buczenia w czasie oglądania filmu to brak SEPARATOR GALWANICZNY czy może to być recepta co o tym sądzicie

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

http://www.zwoluch.nazwa.pl/allegro/17517a.jpg taki oto kapelek a co do buczenia poprostu zakup separator galwaniczny tylko nie wiem dlaczego tobie buczy ja tez mam sprzet kolo tv ustawiony i mi nic nie buczy

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

dzieje się tak tylko jak chcę puścić film z dvd na kino Telewizja muzyka nic się nie dzieje .Dlatego szukam przyczyny .Separator galwaniczny czy są standardowe czy trzeba jakiś konkretny.Na tym pytaniu zakończę już bo wszystko pomału się wyjaśnia i zmierza ku końcowi problemu