anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki model kina?

Dyciamek
Początkujący

Jaki model kina?

Mam 30m salon który zestaw Sony będzie odpowiedni ?

10 ODPOW. 10
oldguest
Początkujący

Najlepiej wziąć STR-DA5400 + BDP-S5000 + głośniki SA-FT7ED. Na pewno będzie pan zadowolony i na pewno starczy na taką powierzchnię.

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

i na pewno duzo kasy pan wyda ale coz ten sprzet wart jest swej ceny bo taki mam 😜 tylko inny player...

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

jezeli pan dysponuje mniejsza kasa to str-da2400 z tych wyzszych modeli a jak jeszcze mniej to str-dg820

Dyciamek
Początkujący

Dzięki za info.Ale te glosniki to troche kosmiczna cena.Moze jakies inne i w miare dobre.Dysponuje okolo 2500 zł

oldguest
Początkujący

Ponieważ problem polega na tym że nie sprecyzował pan żadnych swoich oczekiwań odnośnie jakości dźwięku, wykonania, designu, funkcjonalności czy nie powiedział Pan jaka chce pan sumę przeznaczyć na zestaw. Moja odpowiedz miała być sugestią że trzeba się zastanowić i podać co Pan potrzebuje. A taki zestaw na pewno super zagra, super wygląda.

Dyciamek
Początkujący

Witam!
Dzieki za sluszne uwagi.Chcialem zapytac o model HT-SF1300

oldguest
Początkujący

Tylko że to kino nie ma żadnego odtwarzacza. Jakaś nagrywarkę do tego? A jeśli BD to raczej proponuję HT-SF2300. Ewentualnie STR-DG820 + głośniki.

Dyciamek
Początkujący

Dzięki.A czy model HT -SF 2300 wystarczy na te 30 m mojego salon?

oldguest
Początkujący

Jeśli chodzi o głośność to myślę że jak najbardziej 1000W mocy robi swoje. Ale co do jakości warto pomyśleć czego się oczekuje.