anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino dav f200

tprokopek
Początkujący

kino dav f200

Witam
Stałem się szczęśliwym posiadaczem kina domowego SONY DAV F200. Problem
mój polega na tym że chcę postawić subwoofer dalej niż pozwala mi na to
kabel łączący z DVD. Kabel ten jest na stałe zamontowany w DVD i
zakończony złączem typu komputerowego com który wtyka się do subwoofera.
Moje pytanie jest takie: czy można dokupić przedłużkę do tego kabla ?
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na proste wydaje się pytanie?
Otóż na odpowiedź w serwisie we Wrocławiu na Jedności Narodowej czekam już dwa tygodnie.Jestem zwodzony jak za najlepszych komunistycznych czasów...zadzwonimy, odpiszemy itd. Mało tego - pani z serwisu chciała abym przesłał jej maila który otrzymałem z Centru Sony z pozytywną odpowiedzią na pytanie o możliwość wykonania przedłużacza do w/w kina w który serwis ów został polecony jako ten który podejmie się zadania...
Kiedy pofatygowałem się tam osobiście pani w recepcji przedstawiła mi jakie to problemy mają z systemem Sony i że ciągle ich z tego systemu wyrzuca..."że to musi być specjalny kabel" (gdyby nie musiał nie byłoby o czym pisać) urosło to do rozmiaru budowy promu kosmicznego...a ja potrzebuję tylko 5m kabla z wtyczką i gniazdem...i nie chcę go za darmo!!!!!

Sam zestaw jest super i nie mam tu nic innego do powiedzenia- no może tylko brak polskiego menu ale poza tym SUPER

Zanim ktokolwiek odda sprzęt do Promex-Elektronik radzę się zastanowić czy nie kupić po prostu nowego...we wrocławskim centrum Exit z uśmiechem na ustach mówią o paniach z serwisu...to chyba samo świadczy o jakości obsługi klienta.

A tak na marginesie-nie ma we Wrocławiu lepszego serwisu z którym Sony mogłoby współpracować? Mając za partnera w/w serwis tylko psuje sobie dobre imię i reputację...

pozdrawiam
Tomek :shock:

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

tprokopek napisał(a):

... Moje pytanie jest takie: czy można dokupić przedłużkę do tego kabla ?...


Witaj,

Z informacji, które otrzymałem wynika, że w ofercie handlowej Sony Poland nie występuje „przejściówka”, która umożliwiałaby przedłużenie przewodu.

tprokopek napisał(a):

... otrzymałem z Centru Sony z pozytywną odpowiedzią na pytanie o możliwość wykonania przedłużacza do w/w kina w który serwis ów został polecony jako ten który podejmie się zadania...


Autoryzowane Stacje Serwisowe Sony nie mają możliwości wykonania tego typu usługi, służą pomocą w przypadku uszkodzenia produktu. Obawiam się więc, że w tej sprawie nie będziemy w stanie pomóc.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;