anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nv-92tc

Ciastek-----
Początkujący

nv-92tc

Witam , od paru lat posiadam w/w nawigacje i tu moje pytanie , ostatni czasy miałem w dość krótkim czasie do przejechania pół polski , i zauważyłem że mapy są bardzo stare i brakuje np map fotoradarów itp. Dlatego więc kieruje moje pytanie czy są dostępne aktualizacje map i fotoradarów do mojej nawigacji .

Tez widziałem parę aktualizacji i nie wiem czy to , również nie wiem czy u92T jest kompatybilne z U92TC proszę o pomoc

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Myślę, że to czego szukasz znajduje się tutaj. Gdyby lista fotoradarów nadal była zbyt skromna możesz poszukać w internecie serwisów z punktami POI i stamtąd pobrać odpowiednią aktualizację.

oldguest
Początkujący

Aktualizacja map jest dostępna tylko na płytach. Ostatnia z nich to NVD-U13. Ze strony supportu można jedynie pobrać aktualizację oprogramowania (nie map) która w tym modelu mocno poprawia szybkość pracy nawigacji (jeśli oczywiście jeszcze jest fabryczny soft).

Ciastek-----
Początkujący

Dzieki za odpowiedz z tego co sie orientuje Sony nieźle sobie śpiewa za aktualizacje map no ale tak jak mi nie jest to konieczne. Postaram się coś innego zrobić może ktoś z mojego miasta ze znajomych kupił i pożyczy.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Każda firma odpowiednio ceni sobie aktualizacje map. Opracowanie map to bardzo duża inwestycja. Ja mam nawigację TomTom. Cena aktualizacji przewyższa cenę urządzenia. A najlepsze jest to, że pokrycie dróg jest tak kiepskie - że nie da się na niej jeździć.