anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PC nie rozpoznaje NWZ-E436F

profile.country.pl_PL.title
spolJavan1dgnsq
Początkujący

PC nie rozpoznaje NWZ-E436F

Witam!

Przedwczoraj kupiłem odtwarzacz MP4 NWZ-E436F. Testowałem go po kupnie na komputerze znajomego (XP SP2) i działał bez problemów. Gdy natomiast wróciłem do domu i podłączyłem odtwarzacz system Windows (również XP SP2) wyświetlił komunikat 'Nie rozpoznano urządzenia USB'. Co mogę zrobić aby móc korzystać z odtwarzacza?

PS: Wiem, że potrzebny jest program WMP 10 lub 11 z serwerem MTP i MTF runtime'em, niestety instalacja programu zarówno z płyty jak i wersji pobranej z Internetu zakończyła się fiskiem (System wykrył lepszą wersje oprogramowania. Lepszą niż 11? Miałem 9).
Czy pozostaje mi wyłącznie reinstalacja Windowsa by dostać się do wbudowanego WMP (teraz nawet nie chce się włączyć...)?

PS: Mam również drugi problem: gdy podłączyłem MP4 do komputera (gdzie działało poprawnie) proces ładowania nie nastąpił. Od razu było napisane: Connected (MTP) a wskaźnik baterii pokazywał FULL. Wymieniłem egzemplarz ale problem się powtórzył w drugim.

Będę bardzo wdzięczny za rozwiązanie moich problemów, ponieważ odtwarzacz bardzo przypadł mi do gustu i nie żałuje pieniędzy na niego wydanych.

1 ODPOWIEDŹ 1
Czacha
Początkujący

Mam ten sam problem :( Powie mi ktoś co mam zrobić?