anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z XAV-W1

profile.country.pl_PL.title
mixer34
Początkujący

problem z XAV-W1

Proszę o pomoc może ktoś miał taki przypadek chodzi o to że nie odtwarza mi żadnych płyt pojawia się napis że nie odczytuje zawartości po włożeniu płyty długo sie zastanawia czyta i oddaje płyte

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Wygląda na zabrudzenie lub awarię lasera. Możesz spróbować użyć płyty czyszczącej ale pewnie bez serwisu się nie obejdzie. Pamiętaj też o tym, że oryginalne płyty są dużo łatwiejsze dla radia w odczycie niż jakiekolwiek nagrywane. Tłoczenie i wypalanie to dwie różne bajki.

profile.country.pl_PL.title
mixer34
Początkujący

Dzięki bardzo! ale chyba laser jest o.k bo płyty audio orginalne odtwarza bez problemu taką płytę czyszczącą też kupiłem i raz ją odtwarzał a jak coś mi córka poprzestawiała w ustawieniach to przestał odtwarzać a radyjko mam bez instrukcji obsługi bo było już w samochodzie (toyota rav4) więc tak na wyczucie wszysko ustawiam może ktoś ma instrukcje po polsku do tego modelu

profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

mixer34 napisał(a):

Dzięki bardzo! ale chyba laser jest o.k bo płyty audio orginalne odtwarza bez problemu taką płytę czyszczącą też kupiłem i raz ją odtwarzał a jak coś mi córka poprzestawiała w ustawieniach to przestał odtwarzać a radyjko mam bez instrukcji obsługi bo było już w samochodzie (toyota rav4) więc tak na wyczucie wszysko ustawiam może ktoś ma instrukcje po polsku do tego modelu



Jeżeli odtwarza ci oryginalne płyty to zdecydowanie eliminujemy uszkodzenie lasera. Do wypalania domowej biblioteki proponuję przetestować nagrywanie z zastosowaniem różnych prędkości np: 2x, 4x 8x 12x. Myślę że to rozwiązanie przyniesie oczekiwany efekt. Proponuję również przemyśleć zakup lepszej jakości płyt. Co do instrukcji w języku polskim to chyba gdzieś mam zapisaną na dysku... ale muszę to sprawadzić. Jak znajdę to podeślę.

profile.country.pl_PL.title
Marcin_e36
Nowicjusz

ja instrukcje do XAV W1 mam na dysku bo też mam takie radyjko