anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY NWZ-E436F

tommek92-----
Początkujący

SONY NWZ-E436F

Witam, mam problem z tym odtwarzaczem, trochę większego kalibru. Mianowicie mój odtwarzacz, który działał bez zarzutów od ponad pół roku, kilka dni temu przestał po prostu działać. Po dobrych kilku dniach użytkowania ( bateria trzymała bardzo długo) bateria powoli się rozładowywała, więc podłączyłem ją przez USB do kompa jeszcze zanim odtwarzacz wyłączył się do końca. Z początku ładowanie przebiegało tak jak zawsze czyli bez zarzutów, tzn. w kompie pojawił się dysk wymienny a odtwarzacz się ładował, jednak po pewnym momencie ( nie wiem po jakim ponieważ nie zauważyłem tego momentu) sprzęt przestał działać, tak po porostu : na kompie znikł dysk wymienny a mp4 żadnym sposobem nie chciało się włączyć i tak jest cały czas. Początkowo myślałem że mógł się zepsuć kabel USB albo może coś z kompem, jednak to zostało wyeliminowane a teraz też wiem że bateria została naładowana, jednak mój player nie działa do tej pory. Bardzo zależy mi na jakiś podpowiedziach co z tym zrobić o ile można coś z tym zrobić ponieważ ten odtwarzacz został kupiony w USA więc jakakolwiek możliwość naprawy poprzez reklamacje jest baaardzo trudna, długa i zapewne nie opłacalna. Mam nadzieję że podpowie mi ktoś co mam zrobić, może trzeba coś aktualizować? Mam tylko nadzieję że jest to do naprawienia, ponieważ do tej pory byłem bardzo zadowolony ze sprzętu, który działał bez zarzutu. Proszę o szybką pomoc.
Pozdrawiam.

0 ODPOWIEDZI 0