anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Walkman X series

Paakwezi
Początkujący

Walkman X series

Mam pytanie kiedy będzie w POlsce i jaka będzie cena Walkmana X series, 3 calowego pojemnosc 32 GB, niestety w salonie sony pan nie wiedział o czym mówię bo jak się wyraził "nie miałem jeszcze z tego szkolenia" hi hi. Tymczasem na amazon.co.uk jest cena dla UK
Pozdrawiam
Paakwezi

2 ODPOW. 2
atchor
Początkujący

Prawdopodobnie odtwarzacza należy spodziewać się już niedługo. Na stronie Sony Polska / Walkman jest dostępna pełna specyfikacja a cena będzie około 900-1000zł. Niestety Sony nie proponuje wielkiej konkurencji dla Ipoda Touch więc nie spodziewajmy się boomu.

profile.country.pl_PL.title
spolJavan1dgnsq
Początkujący

Przepraszam za 'odkopywanie trupa' ale tak dla jasności.

Model X1 jest już dostępny w Polsce od jakiegoś czasu, wszedł szumnie i zrobił konkurencję dla iPhone'a. Przynajmniej w salonie MediaMarkt w Warszawie, gdzie zgromadzona była długa kolejka ludzi chcących 'pobawić' się X1.
(Trzeba przyznać, że po przejściu tego tabunu stoisko Sony pozostało trochę sfatygowane ;))
Moje wrażenia? Genialny.

Dotykowy, duży wyświetlacz, duża czułość na dotyk i szybkie reagowanie, wciąż ten sam klimat Walkmanów, menu utrzymane w tych samych kolorach (istnieje możliwość ustawienia 'motywu' tła). odtwarzacz oczywiście wybitny- znacznie poprawiony w stosunku do serii E czy S. Teraz albumy możemy przeglądać dotykając palcem okładki podczas menu 'Now Playing'. A tenże wybór okładek szokuje: wszystko jest 3D- albumy ustawione są w pionowej kolumnie przewijającej się jak winda- gdy chcemy którąś wybrać- musimy zdążyć ją 'złapać'. ;)
Nie będę wspominał o jakości dźwięku urządzenia, bo to już standard w Sony- w końcu o Walkman :)

Jak zwykle, Sony postarało się również przy wykonaniu odtwarzacza- przedni i tylny panel wykonane są z solidnego metalu, błyszczącego i gładkiego (aluminium), natomiast boki wydaja się gumowane bądź wzmacniane gumą. Mają do tego intrygującą fakturę imitującą lity kamień :)

Podsumowując: Sony Walkman X1 będzie moim kolejnym odtwarzaczem, najpierw nacieszę się swoim NWZ-E435F. Polecam go wszystkim, którzy się nad nim zastanawiają oraz mają trochę grosza w kieszeni- za wersje 4-Gigową przyjdzie nam zapłacić ok. 799zł.

Pozdrawiam serdecznie!