anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XAV W1 czy XAV 70BT którt lepszy?

profile.country.pl_PL.title
Marcin_e36
Nowicjusz

XAV W1 czy XAV 70BT którt lepszy?

Witam, chcę zakupić do samochodu jedno z tych dwuch urządzeń i nie wiem które jest lepsze. Z jednej strony XAV W1 ma więcej wyjść i możliwości podłączenia dodatkowych np. wzmacniaczy, a z drugiej strony XAV 70BT odtwarza muzykę z USB czego W1 nie robi i nie mogę sie zdecydować. Może mi ktoś doradzić które z tych urządzeń jest lepsze. A może np. jest możliwość do XAVa W1 podłączenia jakiegoś walkmana albo usb?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

W swoim samochodzie mam wmontowane XAV-W1, dostałem go w prezencie od poprzedniego właściciela auta. Sprzęt oceniam pozytywnie. Dźwięk i możliwości sprzętu są moim zdaniem ogromne. Świetny nowoczesny design to tylko jeden atut. W poprzednim samochodzie miałem wmontowane zwykłe radio CD, więc dla mnie ogromny skok.
Z funkcji, które zasługują na wyróżnienie to oczywiście możliwość odwarzania filmów i zdjęc szczególnie sprawdza się w długich podróżach gdzie pasażerowie mogą spędzić czas w przyjemnej atmosferze oglądając np. teledyski. Często podróżuje z moimi dzieciakami i w czasie podróży oglądają bajki ;-) Coś wspaniałego można w spokoju prowadzić samochód ;-) Ten model ma 7 calowy monitor dotykowy o rozdzielczości 800x400 pikseli. Odtwarza większość formatów audio i video np.: CD, DVD, SACD, Windows Media Audio, MP3 i JPEG.
Dziwięk masz w formatach Dolby® Digital i DTS® Moc wyjściowa – po 52 waty w każdym z czterech kanałów myślę że to w zupełności zadowoli każdego wymagającego kierowców. Nie zamieniłbym go na model XAV-70BT. Zresztą na stronie sony jest informacja że sprzedaż tego modelu została już zakończona.