anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A200 czy A350 dla początkującego fotografa?

MATRIX------
Początkujący

A200 czy A350 dla początkującego fotografa?

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem alfy. Mój problem polega na tym, iż nie mogę się zdecydować, który model będzie dla mnie lepszy. W grę wchodzi 200 i 350. Ogólnie jestem amatorem jeżeli chodzi o fotografię. To będzie moja pierwsza lustrzanka. Jutro wybieram się do centrum sony. Oczywiście bardzo szybko się uczę. W przeszłości korzystałem jedynie ze zwykłych kompaktów. Pomóżcie bardzo proszę! :rolling_eyes:

66 ODPOW. 66
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Dokładnie za około 1300 zł. taki sam zestaw mam zamiar kupic...
wczoraj do pozna siedziałam i szukałam ciekawych ofert i znalazłam taki oto wyzej wymieniony zestawik...
Moja nadgorliwosc była smieszna od kiedy "jajko jest madrzejsze od kury" po przespaniu sie z metlikiem w głowie, doszłam do wniosku ze nie ma co na poczatek kupowac drogiego sprzetu a reszte pieniedzy ktore Mi zostana napewno inaczej wydam ,a roznica nie jest mała.
Dzieki za dosyc spory wywod i wytłumaczenie dosyc dosadne totalnie nieznajacej sie kolezance. :D

krzyho4
Początkujący

wiec i ja doloze swoje 2 grosze , dla zainteresowanych wczoraj widzialem w jednym z hipermarketow w Krakowie body A100 za jedyne 999 zl , a reszte kasiorki mozna na jakies konkretne szkielko przeznaczyc

CapeVerde
Początkujący

No szkiełko też swoje kosztuje ;-) Jak ktoś nie chce wydawać dużo pieniędzy, to kit wystarczy :-).

A jak chociażby dla mnie, a dam głowę uciąć, że takich jak ja jest wielu, to jakość, którą wyciąga się z kita jest bardzo zadowalająca, a lepsze szkło to ewentualnie "dla szpanu" :-).

No chyba, że kiedyś kiedyś.


Wracając: Udanych zakupów i miłego pstrykania życzę ;-). A po torbę wybierz się najlepiej d mediamarktu jak masz blisko :-P.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

krzyho4 napisał(a):

wiec i ja doloze swoje 2 grosze , dla zainteresowanych wczoraj widzialem w jednym z hipermarketow w Krakowie body A100 za jedyne 999 zl , a reszte kasiorki mozna na jakies konkretne szkielko przeznaczyc


imho nieopłacalne.....
patrząc na to za ile ja kupiłem a200 i jakie plusy ma ten korpus nad a100 :smileyrolleyes:
wiem,że a100 ma swoje zalety w stosunku do a200....ale jako użytkowniku obu stwierdzam, że jak nie jestem zmuszony to wolę korzystać z a200

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

dxo właśnie dorobiło brakujące testy:

http://www.dxomark.com/index.php/eng/Image-Quality-Database/Compare-cameras/(appareil1)/306%7C0/(appareil2)/307%7C0/(appareil3)/217%7C0/(onglet)/0/(brand)/Sony/(brand2)/Sony/(brand3)/Sony

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

pewnie jesteś zadowolony http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hihi.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

w sumie wychodzi, że na jedno wychodzi. rzeczywiście - przepłacać, czy kupować 14M dla kita (z całym szacuneczkiem http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hi.gif dla kiciaka) nie warto. Grunt, że szumy wyszły takie same (a nie 40% większe)

wratislavian
Początkujący

http://www.dxomark.com/index.php/eng/Im ... (appareil1" target="_blank" target="_blank)/307|0/(appareil2)/296|0/(appareil3)/265|0/(onglet)/0/(brand)/Sony/(brand2)/Nikon/(brand3)/Sony

o co chodi z tą ostatnią wartoscią. d700 i a900 maja bardzo podobna cene, ale ten cholerny nikon rulz na kazdej zakładce :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wratislavian napisał(a):

o co chodi z tą ostatnią wartoscią. d700 i a900 maja bardzo podobna cene, ale ten cholerny nikon rulz na kazdej zakładce :)


tylko ten "rulez" ma trochę łatwiej, bo nieszczęsnych pixeli ma mniej ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
nismo-----
Początkujący

Prawdopodobnie jutro jadę po alphę 200, myślałem również nad A300 (LV by się przydał), czy w alfie 200 jest ten sam AF co w alfie 300? Różnica między tymi lustrzankami to tylko LV?