anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka jest różnica między A300 a A350?

m4rYjUsh3k
Początkujący

Jaka jest różnica między A300 a A350?

Witam. Moje pytanie to takie jak w temacie. Bardzo proszę o porównanie, różnicę ponieważ chcę przeznaczyć od 2500 - 3000 zł za aparat i nie wiem jaki. Wiem tyle że mpix się różnią a czym jeszcze?. Interesują mnie najmniejsze szczegóły. Proszę również waszą opinię na temat tych aparatów oraz kto jaki ma.

139 ODPOW. 139
profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Też mam taki dylemat.

Ale chyba wezme LSC-SC5.

Tu możesz pocztyać:
http://www.mojecyfrowe.pl/aparaty/sony- ... ,8091.html


A tu kupić:
https://www.zadowolenie.pl/zobacz,20555 ... -lcs-sc5--

Sony LCS-SC5 to znakomita, niewielka torba z wygodnym paskiem na ramię wykonana z wysokogatunkowego polipropylenu. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o użytkownikach lustrzanek systemu Sony Alpha. Może zmieścić lustrzankę z dołączonym standardowym zoomem (A100, A700, A300, A350, A200), dodatkowy obiektyw, lampę błyskową i akcesoria.

Torba posiada miękkie wewnętrzne przegródki. Zapewnia doskonałą ochronę sprzętu w każdych warunkach. Funkcjonalność LCS-SC5 podnoszą trzy zapinane na suwaki kieszenie na akcesoria. Dodatkowo w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych na torbę możemy założyć specjalną osłonę przeciwdeszczową. Miękki pas na ramię zapewnia komfortowe noszenie nawet ciężkiego i rozbudowanego systemu fotograficznego. Torba może służyć także do przenoszenia większości kamer cyfrowych Sony.




Cechy charakterystyczne:

Wymiary: 320 x 270 x 180 mm.
Waga: 500 g.
Pokrowiec przeciwdeszczowy.

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Już mam aparat do piątku! Poprostu cudo! :D

Nie żałuje :P



Ale mam jeden problem.

Nie mam ładowarki sieciowej.
Dostałem taką tylko na akumulator - musze go wyjąć z aparatu i włożyć do niej.


Nie da sie gdzieś dokupić taką bezpośrednio do aparatu.
Widziałem gdzieś w internecie, ale za ponad 500zł!!!

Nie da się taniej?

dynaxx7
Początkujący

:D...boken...kup plecak, jest wygodniejszy w użyciu...masz wolne ręce, a to b. dużo... 8-)

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Nad tym sie jeszcze zastanawiam, w sumie torba jest mała wtgodna.
A plecak dość spory.

Ale bardziej interesuje mnie te ładowarka...

PiterSam-----
Początkujący

Proponuje sredniej wielkosci torbe mozna zalozyc przez ramie i miec obie rece wolne a dodatkowo jest latwiejszy dostep niz do plecaka i tak przynajmniej mi sie wydaje ze torby sa sztywniejsze i lepiej chronia aparat:-)

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

PiterSam tak samo mysle.

Dla tego chyba kupie tą torbe co wyżej podałem:
TORBA SONY LCS-SC5
http://img56.imageshack.us/my.php?image=lcssc5jetd3.jpg




Ale co z tą ładowarką?!?!? :P

PiterSam-----
Początkujący

Jesli chodzi o ladowarke sieciowa to sie z zamiennikiem nie spodkalem wiec powstrzymam sie od pisaniny:-) jesli chodzi o torbe powiem tak kupujac sony placisz predewszystkim za marke wiec moze warto poszukac torby trochetanszej a moze wiekszej z wieksza iloscia kieszeni???

dynaxx7
Początkujący

:D...ja stosuję regułę, że ładowanie elementów zasilających w urządzeniach takich jak aparat cyfrowy robię poza nim...skok napięcia w sieci, ewentualne przegrzanie się ładowanego aku w body lub niech ktoś przez przypadek zaplącze się w zasilający ładowarkę kabel...dalej niech zadziała Twoja wyobrażnia...kasę rzędu 500zeta przeznaczyłbym na zakup obiektywu...to tyle co mogę doradzić...ale sam przecież wybierzesz... 8-)

PiterSam-----
Początkujący

Dynaxx7 ma racjie bez watpienia ta ladowarka to przerost formy nad trescia a i tak zadaleko na kablu nie pojdziesz hehe

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Wiem, wiem.
Za 500zł w nigdy bym ładowarki nie kupił... :?

Czyli wyjmowanie baterii zostaje :P
Ale nie jest to wygodne...


A jakie torby polecacie.
Kupując SONY płace troche za firme ale też za jakość...