anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-S730 i problem z kartą pamięci

profile.country.PL.title
LukaWars
Poszukiwacz

DSC-S730 i problem z kartą pamięci

Nie wiem co źle robię, w każdym razie jestem zacofany technicznie i mam problem. Wczoraj kupiłem kartę pamięci Memory Stick PRO Duo SanDisk Ultra II 15MB/s 2GB, włożyłem ją poprawnie do aparatu cyfrowego, ale jak robię zdjęcia ciągle mam te ok. 22MB pamięci z aparatu. Co mam zrobić, aby robione przeze mnie zdjęcia od razu lądowały na kartę pamięci?

Jeśli można proszę o szybką odpowiedź ( lukawars@gmail.com gg4230430), bo kończy mi się przepustka wojskowa :)

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj,
Jeżeli opisany efekt występuje również na innych kartach, należałby sprawdzić oprogramowanie aparatu oraz „styki” przez które aparat komunikuje się z kartą. Pomoc uzyskasz w wybranym Centrum Serwisowym Sony, wykaz punktów został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

W przypadku występowania problemu wyłącznie na tej karcie, rozważ wymianę karty w miescu zakupu.
Wspominałem już wielokrotnie, że zalecam rozwagę przy zakupie dodatkowego wyposażenia do aparatów i kamer wideo ( karty pamięci, akumulatory ) na aukcjach, od nieznanych osób lub poprzez nieznane sklepy. Niekiedy w bardzo atrakcyjnej cenie, proponowane są akcesoria różnych producentów, które zostały „podrobione”. Najbardziej narażone są na tego typu sytuacje małe sklepy internetowe, które dokonują zakupu hurtowego w nieznanym miejscu.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
LukaWars
Poszukiwacz

No dzięki za szybką odpowiedź. Sprawdzę inne karty. Dodam tylko, że aparat i kartę kupowałem w kulturomaniaku w E. Leclercu.