anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC T-100 a Memory Stick Pro Duo 16 GB Mark2

adrienfly
Początkujący

DSC T-100 a Memory Stick Pro Duo 16 GB Mark2

Witam. Posiadam aparat Sony DSC T100 oraz niedawno nabytą kartę: Sony Memory Stick Pro Duo 16 GB Mark2 (MSX-M16GS).

Wczoraj porobiłem około 30 zdjęć oraz nagrałem kilkanaście filmików MPG w jakości Fine. Niestety jak wszystko skopiowałem do komputera, to wyświetla się tylko kilka pierwszych zdjęć. W następnych pojawia się komunikat, iż nie można odtworzyć obrazu, bo jest prawdopodobnie uszkodzony lub zbyt duży. Tak samo z filmikami. Działa tylko pierwszy. Reszta w ogóle się nie włącza - nie ma obrazu, choć na karcie wszystkie pliki są widoczne i mają prawidłowy rozmiar.

Rzecz ma się tak samo, jak chce przejrzeć te pliki w aparacie - wówczas pojawia się niebieski ekran i "Błąd Pliku".

Podejrzewam, że aparat i karta nie współpracują ze sobą, nie są kompatybilne. Czy to właśnie to może być tego przyczyną? Proszę o odp.

2 ODPOW. 2
ripride
Początkujący

adrienfly napisał(a):


Podejrzewam, że aparat i karta nie współpracują ze sobą, nie są kompatybilne. Czy to właśnie to może być tego przyczyną? Proszę o odp.



być może tak właśnie jest, choć dziwi ze dotyczy to produktów jednej firmy (masz pewność, ze to nie podróba?). w instrukcji zwykle jest informacja do jakiej pojemności karty są obsługiwane.

swoja droga... ja, odkąd pamiętam polegam na sandisk'ach i nigdy się nie zawiodłem.

pzdr.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Wg informacji na stronie SONY: ZGODNOŚĆ, występuje brak gwarancji dla zgodności. Pełna zgodnośc jest dla kart do 8GB.

------------------------------
fotoamator