anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cmt-hx5bt

razorek02
Początkujący

cmt-hx5bt

Witam, mam pytanie co do modelu cmt-hx5bt.cek chcę połączyć komputer z mikrowieżą by słuchać muzyki z komputera za pomocą bluetooth. Niestety każdorazowa próba kończy się niepowodzeniem. Komputer wykrywa urządzenie lecz nie jest w stanie nawiązać z nim połączenia. może ktoś mi pomóc? Może robię coś nie tak? Może jest potrzebne jakieś specjalne oprogramowanie do tego? Próbowałem na standardowych sterownikach bluetooth dostarczonych wraz z systemem windows, oraz poprzez program bluesoleil w najnowszej wersji. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

P.S.
Komputer który chę zintegrować z tym systemem to HP Pavilion seria dv6820ea.

7 ODPOW. 7
oldguest
Początkujący

A komputer wykrywa wierzę?
Czy wyskakuje komunikat do wispania hasła na komputerze a potem na wierzy?

razorek02
Początkujący

Komputer wykrywa wierzę, ale nie pyta o hasło (to też mnie zaskoczyło).

oldguest
Początkujący

Więc w takim wypadku prawdopodobnie BT w laptopie nie posiada A2DP.

razorek02
Początkujący

Witam. Z tego co dowiedziałem się od HP Polska... to w moim modelu nie ma BT montowanego w standardzie, aczkolwiek rozszerzenie które dokupiłem w czasie wybierania konfiguracji posiada BT między innymi w standardzie A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Pozdrawiam

razorek02
Początkujący

Witam ponownie...
Pytanie brzmi... jak wpisać hasło na wierzy??

oldguest
Początkujący

Strzałkami na wierzy góra/dół, prawo/lewo.

razorek02
Początkujący

Nasunęło mi się kolejne pytanie... i kolejny problem... do w/w sprzętu dokupiłem transmiter tmr-bt10 i podlączyłem do odtwarzacza mp3 firmy phillips, po wlączeniu wszystkich urządzeń tj. transmitera, mp3 oraz wieży... system nieodpowiada. Prosze napisać... jak podłączyć wszystkie te urządzenia by móc wysyłać poprzez transmiter muzykę z mp3 do wieży. Jaki jest klucz dostępu transmitera, i jak wywołać w wieży możliwość wpisania tego klucza by móc połączyć się z transmiterem... o ile w ogóle coś takiego w tym przypadku istnieje. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Bartek