anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ładowarki

smoczyk
Początkujący

ładowarki

Witam!
Czy istnieją ładowarki sieciowe do walkmanów z serii E( np.do E436F lub E438F) ?

10 ODPOW. 10
oldguest
Początkujący

Są dostępne ładowarki USB. Czyli z jednej strony do prądu lub zapalniczki samochodu z drugiej strony złaczę USB do podłączenia odtwarzacza. Koszt jednego i drugiego około 80zł

profile.country.pl_PL.title
niumen
Początkujący

A mi dziewczyna co stała na stoisku z SONY pokazała ładowarkę sieciową z wyjściem USB co wisiała nad pudełkiem z NWZ-E435F ... kupiłem ... i nie ładuje !
Ładowarka bez podanego producenta na naklejce model HW-29A output 5V - zasilanie podaje poprawnie.
Pokazuje się ikona ładowania a po odłączeniu nawet po 4 godzinach nadal niski stan baterii !

Wiec proszę, niech ktoś poda komu działa ładowarka dokładnie: producenta i model ładowarki sieciowej, aby nie musieć ładować przez komputer WALKMAN NWZ-E435F seria E.

W SilesiaCityCenter nie potrafili mi powiedzieć czy są ładowarki, natomiast dostałem ulotkę akcesoriów do Walkman-a gdzie jednak są ładowarki, dziwne że na stronie SONY też o nich nie piszą i tylko są w ładnej kolorowej ulotce.

Dla zainteresowanych symbol ładowarki SONY: AC-NWUM50 - sprzedawca nie umiał tego znaleźć w swoim komputerku.
Może i stacja dokująca potrafi ładować ale to niech się wypowie ten kto kupił i używa.

oldguest
Początkujący

My mamy takie Sony AC-U50A ale nie sprawdzałem czy akurat ten model ładuje. Wcześniejsze na pewno.

Tą AC-NWUM50 ja w swoim komputerku potrafię znaleźć na zamówienie 75zł w SSC też to potrafią tylko trzeba kierownika poprosić.

profile.country.pl_PL.title
niumen
Początkujący

to proszę niech to ktoś sprawdzi i powie czym mogę ładować bez użycia komputera

oldguest
Początkujący

Od przesłana na PRV.

pifpafpuf
Początkujący

no właśnie mam ten sam problem.
czy ktoś mógłby mi objaśnić jak ładować odtwarzacz innym sposobem niż przez komputer?
i czy to jest w ogóle możliwe?

profile.country.pl_PL.title
niumen
Początkujący

Ja po poszukiwaniach wielkich w końcu dostałem ładowarkę w salonie SONY: AC-U50A

http://www.sony.pl/product/paa-ac-adaptors/ac-u50a/tab/overview

Ładuje dobrze, pojawia się symbol ładowania czyli kompatybilna.

PS. Dla zainteresowanych mój walkman już był w serwisie na wymianie baterii i mimo tego mam dalej zastrzeżenia co do żywotności baterii.
Uwielbiam telefony Sony-Ericsson, dlatego już daruje sobie wojowanie z serwisem, mimo że na moim osiedlu jest w Katowicach.

atchor
Początkujący

Do odtwarzaczy Sony z serii E można podłączyć większość dostępnych na rynku ładowarek sieciowych, np. Vedia

http://www.vedia.pl/,6,,,,11,download_details.php

profile.country.pl_PL.title
niumen
Początkujący

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ BO MIAŁEM PODOBNE I NIE ŁADOWAŁO

Zanim napiszesz sprawdź i podaj dokładnie na jakim modelu sprawdziłeś bo jest ich kilka !