anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NWZ B-133 problem

arturd7
Początkujący

NWZ B-133 problem

Witam - Kupiłem dziecku tą mp3-kę i po 2 dniach działania nie włącza się :( Jak się uda włączyć to po chwili pokazują się trzy paski na wyświetlaczu i to wszystko!! Próbowałem robić kilka razy reset i nie pomaga - czy jest jakaś inna możliwość przywrócenia ją do życia np. upgrade firmware lub coś podobnego

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj,
Skontaktuj się proszę z najbliższym Centrum Serwisowym Sony. Wykaz punktów został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
arturd7
Początkujący

Sprawa załatwiona. Serwis napisał zaświadczenie o niemożności naprawienia i wysłał mnie to sprzedawcy, który zwrócił pieniądze.
Pozdrawiam.

PS. Szkoda tylko że sony nie wymienia uszkodzonego sprzętu na nowy - tylko każe klientowi latać w tą i z powrotem.

oldguest
Początkujący

Dziwne nam się to kiedyś zdarzyło (niemożliwość naprawy aparatu czy większy koszt naprawy niż wartość coś takiego) i na kartce pisało wyraźnie wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy..... Chodź to też zależy od serwisu niektóre rzeczy przysyłają od razu nowe. A ganianie tam i z powrotem ma raczej biurokratyczny charakter (korekty faktur zakupowej sprzedawcy sprzętu).

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Uzupełniając wypowiedź salonu CS Bielsko, chciałbym poinformować, że wymiana niektórych produktów możliwa jest wyłącznie na drodze handlowej. Oczywiście, jeżeli Autoryzowana Stacja Serwisowa Sony jest w stanie dokonać wymiany, Klient obsłużony jest w miejscu złożenia reklamacji.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.GB.title
sTaHCu
Nowicjusz

arturd7 napisał(a):

Witam - Kupiłem dziecku tą mp3-kę i po 2 dniach działania nie włącza się :( Jak się uda włączyć to po chwili pokazują się trzy paski na wyświetlaczu i to wszystko!! Próbowałem robić kilka razy reset i nie pomaga - czy jest jakaś inna możliwość przywrócenia ją do życia np. upgrade firmware lub coś podobnego



Mam dokładnie ten sam problem tyle, że po pół roku używania. Widzę, że ten odtwarzacz to niezły bubel.