anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problemy z NWZ B-133

Longer------
Początkujący

problemy z NWZ B-133

Witam! Mam problem z odtwarzaczem NWZ B-133. Wykrywany jest przez Windows`a jako MTP Player i można nim zarządzać tylko z poziomu Windows Media Player`a... :( Na innym komputerze o tym samym systemie (Windows Xp Professional SP3) wykrywany jest jako pamięć Flash co jest zdecydowanie wygodniejsze... Wie ktoś od czego to zależy albo gdzie to się zmienia?? :question:

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

Z tego co wiem jeśli zostanie wykryty jako pamięć FLASH to nie ma WMP 11 i wtedy jak skopiujemy tam pliki odtwarzacz nie będzie ich widział (będzie działał jak pen drive).

Longer------
Początkujący

Czyli nie ma możliwości kopiowania na niego muzyki w inny sposób niż przez Windows Media Player`a??

siwy-----
Początkujący

mam ten sam problem...i nie jest tak że odtwarzacz nie wykrywa ich jak się wrzuci je nie przez media playera tylko jak na pendriva.odtwarza je normalnie a wrzuca sie je w sposób wygodniejszy

profile.country.GB.title
sTaHCu
Nowicjusz

Jeśli system zainstaluje Sony jako MTP, jest na to rada. Sam nieźle się nad tym nadenerwowałem, ale rozwiązałem problem.

Należy wykonać następujące czynności:

1. Włączyć mp3 do portu USB
2. Wejść we właściwości "mój komputer" -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń
3. Kliknąć na urządzenie MTP prawym klawiszem i wybrać "Aktualizuj sterownik"
4. Zaznaczyć "Nie, nie tym razem" i kliknąć "Dalej"
5. Zaznaczyć "Zainstaluj z listy lub z określonej lokalizacji (zaawansowane)" i kliknąć "Dalej"
6. Zaznaczyć "Nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania" i kliknąć "Dalej"
7. Wybrać z listy "Masowe urządzenie magazynujące" i kliknąć "Dalej"
8. Na koniec kliknąć "Zakończ"

Gotowe! Teraz przy każdym podłączeniu powinno wykrywać odtwarzacz jako pendrive.

A na koniec dodam, że mój NWZ-B133 padł po pół roku używania. Kompletny zgon :smileyevil: a dziś padła jedna ze słuchawek.