anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie porównawcze

adrianek274
Początkujący

Pytanie porównawcze

Witam

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyruzomiałość :)


Pytanie kieruję w Walkmany firmy SONY. Obecnie posiadam iPod'a, i jestem z niego delikatnie mówiąc niezadowolony /drogi, niefunkcjonalny, łatwo się rysuje, iTunes doprowadza do szału/.
Stąd moje pytanie. Jak wyglądają "w praniu" odtwarzacze MP4 SONY /chodzi o serie A z bluetoothem/ czy warto dopłacić drugi raz za Walkmana, czy raczej pozostac przy iPodzie?
Czy Bluetooth jest aż tak potrzebny, czy lepiej wziąc coś tańszego ( u mnie w mieście jest promocja na odtwarzacz serii S bodajże z pokrowcem sportowym i pamięcią 8gb za 400zl.
Czy Walkmany odtwarzają filmy w formacie .avi ?

Kiedy wejdzie do sprzedaży i w jakiej będzie cenie Walkman z dotykowym ekranem OLED ?

Jestem oczywiście fanem SONY, wszystko co w domu mam jest spod znaku tejże firmy, więc pytanie jest trochę retoryczne, ale jednak kto pyta nie błądzi jak to mówią :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi i pozdrawiam

2 ODPOW. 2
quba86
Początkujący

Ja używam Sony NWZ-A815 z Windows Media Player i jestem bardzo zadowolony. Zero problemów, tylko szkoda że jeszcze WMP nie obsługuje aac i avc, ale wkrótce to ma się zmienić. Co do Bluetooth to wydaje mi się, że przyda się jeśli nie lubisz kabli a poza tym to niepotrzebna moim zdaniem funkcja (zżera baterię).
Walkmany są jak zawsze najlpeszej jakości (np. wykonanie), muzyka - cudo.
Jeśli kupisz, myślę że nie pożałujesz...
Tak odtwarza .avi ale o odpowiednich parametrach.
Z tego co słyszałem Walkmany serii X mają wejść na rynek w marcu (UK). W Polsce pewnie trochę później.
pozdrawiam

digo-----
Początkujący

adrianek274 napisał(a):

Witam
Czy Bluetooth jest aż tak potrzebny


Rozumiem, że zastosowanie Bluetooth w odtwarzaczu wydaje się być niepotrzebne, jednocześnie zgodzisz się ze mną, że możliwość słuchania muzyki za pośrednictwem współpracujących urządzeń (np. głośniki Bluetooth, odtwarzacze samochodowe stereo, wieże Hi-Fi i inne) lub za pomocą bezprzewodowych słuchawek Bluetooth dają ogromne możliwości i wygodę dzięki połączeniu bezprzewodowemu prawda?

Polecam prezentacje "Uwolnij muzykę" i Produkty stereofoniczne Bluetooth.