anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony NWZ-E436F - pytania

ColoColo
Początkujący

Sony NWZ-E436F - pytania

Niedawno kupiłem odtwarzacz Sony NWZ-E436F i mam kilka pytań związanych z ta mp4-ką.

1. Gdy wyłączam odtwarzacz przytrzymuję: "OPTION". Po kilku sek mp4 się wyłącza (jest napis "See you later"). Po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku odtwarzacz się włącza... I tu moje pytania: Czy to normalne ? Czy można jakoś ustawić, aby włączanie odbywało się tak samo jak wyłączanie ?

2. Drugie pytanie jest może powiązane z pierwszym. Bateria szybko się wyczerpuje: po ok 7-8 godz słuchania mam ją już prawie na wyczerpaniu... Czy to jest związane z pkt 1 ? Podobno bateria miała trzymać 45 godz

3. Czy da się wyłączyć zegar ? Jest to bardzo irytujące jak co +/- 15 sek się on włącza.

19 ODPOW. 19
Jasny-----
Początkujący

Natomiast pojawił się pewien gorszy problem.
Baterię zawsze musiałem ładować drugi raz, a 2 dni temu podłączam, po 2 godz jest pełna to odłączyłem, sprawdzam, a on się nie włącza! pojawia sie napis "every momet has its music") I na tym koniec! podłączam bateria pełna. Wyłączam dalej to samo, to naciskam reset i nic, jeszcze raz-nic, przytrzymuje, dalej nic (po każdym resecie próbowałem włączyć i sie nie udawało.
dzisiaj podłączam i nawet komputer go nie widzi, a w miejscu gdzie jest ikonka baterii nie ma jej, tylko cztery kropki ułożone w kwadrat "biegają" w kółko. Co to znaczy i co mam z tym zrobić??

Jasny-----
Początkujący

Udało mi się rozwiązać problem który pisałem powyżej.
Bateria zamiast się ładować rozładowała się do reszty i dlatego odtwarzacz nie reagował.

pablod-----
Początkujący

W jakich formatach i jakimi programami konwertujecie filmy zeby odpaliły na E436?? skonwerterowałem film rmvb do avi (30klatek/sek.,320:240,format video MPEG-4) i wywala mi ze nie obsługuje tego foratu :x wie ktos dlaczego?? czy złe parametry konwertowania??prosze o pomoc :rolling_eyes:

profile.country.pl_PL.title
PUCHA21
Początkujący

hejka mam pytanko czy da sie wgrac polskie menu do sony NFZ-438F ???????

goly-----
Początkujący

Ten sam problem j.w. Podłączam do usb i po paru minutach bateria jest full, a jak zacznę oglądać film to po ok 40 min bateria siada. U mojego brata jest to samo! Podłączaliśmy pod rożne usb, nawet pod rożne kompy i dalej to samo. Coś źle robimy czy może trafiliśmy na jakąś wadliwą serię? HELP

ColoColo
Początkujący

Właśnie się zastanawiam czy to jest seria jednorazówek czy co. Dostałem wymianę sprzętu na nowy i znów ten problem... Nie wiem co z tymi odtwarzaczami jest. u 3/4 osób występuje ten błąd. Pogodziłem się z tym, że to stracone pieniądze (może oddadzą mi kasę, choć w to nie liczę)

spolKarola911wnlrq
Początkujący

Mam zupełnie inny problem z którym nie umiem sobie w żaden sposób poradzić otóż chciałabym oglądać filmiki na tym mp4, a nie mogę ich w ogóle przerzucić i nie wiem dlaczego mam zainstalowany Media Manager Walkman, i teraz zauważyłm, że chyba musze też zainstalować PRO MMW... ale za to trzeba płacić... i przypuszczam, że jakoś to omijam w instaowaniu lub nie wiem w czym proszę o pomoc.

spolKarola911wnlrq
Początkujący

Czy nikt nie może mi pomóc?
proszę

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witam,
Każdy użytkownik uzyska pomoc „techniczną” w najbliższym Centrum Serwisowym Sony. Wykaz punktów został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

W pozostałych sytuacjach, pomoc „użytkową” świadczą salony Sony Centre oraz Punkty Konsultacyjno - Serwisowe.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
spolRudolf1mqexw
Początkujący

Odnośnie filmików.
Ja do konwersji używam darmowego, ale WYPASIONEGO programu o nazwie SUPER 2008.
Pozwala on na zamianę wielu formatów.

Aby zrobić wideo do NWZ-E43x należy wybrać Output format: iPod, Video Codec: MPEG4, Video Resolution 320x240, Audio - tu wg uznania.
Video Bitrate: 384 kbps, Audio bitrate: 128 kbs i tyle.
Jeszcze tylko Other options i zrobić Volume Boost: +8dB

Efekt jest OK.
Powstają w ten sposób pliki MP4, które bez kłopotu chodzą na odtwarzaczu.


A przy okazji udało się komuś zaktualizować Firmware do wersji 1.02 na systemie Windows XP?
Próbowałem na CZTERECH komputerach i NIC.