anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka jest różnica między A300 a A350?

m4rYjUsh3k
Początkujący

Jaka jest różnica między A300 a A350?

Witam. Moje pytanie to takie jak w temacie. Bardzo proszę o porównanie, różnicę ponieważ chcę przeznaczyć od 2500 - 3000 zł za aparat i nie wiem jaki. Wiem tyle że mpix się różnią a czym jeszcze?. Interesują mnie najmniejsze szczegóły. Proszę również waszą opinię na temat tych aparatów oraz kto jaki ma.

139 ODPOW. 139
dynaxx7
Początkujący

:D...przykładowo jesteś na imprezie gdzie focisz...masz np. 10m. kabla...towarzystwo tańczące na sali a przewód zasilający na podłodze...co dalej, łatwo sobie wyobrazić...co do skoków napięcia w sieci to czasem w ciągu dnia 2 do 3 razy wyłącza się tv...w serwisie powiedziano że tak obecny sprzęt reaguje na skoki napięcia... 8-)

Alf300
Początkujący

Nie no z tymi skokami napięcia to chyba przesada ... Ładowarka to wszystko bierze na siebie bo jaka różnica czy akumulator będzie w adapterze czy w aparacie ... jak było by tak jak to przedstawiasz połowa aparatów telefonicznych już by nie działała .

Ale po za tym ze wszystkim się zgadzam szkoda 500 zł na takie coś i na pewno było by to nie wygodne :flushed:

PiterSam-----
Początkujący

Ja kuplem torbe Unomat za nie cala 100 i jak mam byc szczery to torba sony sie nie umywa moja jest sztywna ma grobe scianki jest z bardzo mocnego nie przemakalnego materialu ma dobre zamki i sporo kieszeni a dodatkowo ma pas biodrowy co w plenerze moze sie przydac a i mocowanie na statyw tez ma:-))

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Alf300 napisał(a):

Ale po za tym ze wszystkim się zgadzam szkoda 500 zł na takie coś i na pewno było by to nie wygodne :flushed:


Za 500 zł to spokojnie kupisz 2 dodatkowe akumulatory...naładujesz sobie i w razie potrzeby wymieniasz w 10 sekund. ;)

torba sony sie nie umywa


rozumiem, że zadowolenie przysłania Ci trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość, ale torby Sony są naprawdę rewelacyjnie wykonane i chyba tylko górna półka LowePro się kwalifikuje do porównania.
Cieszę się, że znalazłeś odpowiednią dla siebie torbę, ale nie deprecjonuj proszę innych produktów. ;)

PiterSam-----
Początkujący

Nie chce umniejszac zadnej z firm poprostu mowie o swoich odczuciach i doswiadczeniach bo to nie jest moja 1 torba:-) wyrazam jedynie swoja opinnie i dziele sie swoimi malymi ale doswiadczeniami LowePro mialem i sie jej nie czepiam zmienilem bo byla jak dla mnie przymala a zmienilem na Unomata tak wyszlo naszczescie trafny wybor

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Co sądzicie o karcie pamięci:
Pretec CompactFlash 32GB 233x ??

Zła jest?

witmann
Początkujący

Jest dobra, tylko zamiast jednej karty o tak dużej pojemności lepiej kupić kilka o mniejszej. Na wszelki wypadek, jakby jednak karta padła.

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

Wiem :)

Jak czekałem aż mi ta 32GB dojdzie to kupiłem 1GB - Kingston.
Wiem że Kingston robi słabe, ale to pierwszy dzień z aparatem :D
Więc robi się zdjęcia wszytskiego, a na to trzeba pamięci

Teraz mam w planach torbe i dodatkowy akumulator.

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

Zara, czy ja cos nie wiem....

w alfach nie ma ładowarki, tylko ew. zasilacz sieciowy. Tzn jak podłączysz go do aparatu to zasili ci aparat, ale baterii nie bedzie ładował.... może się mylę, ale nie do tego to służy, to nie jest komórka (choć też robi zdjęcia ;-) ).

profile.country.pl_PL.title
Boken-----
Początkujący

No to trzeba mieć jakąś przejściówke.

Ja mam w Alphe 300 na lewym boku 2 gniazda. Których chyba nigdy nie użyje.

Jedno jest pod ładowarke/zasilacz ?!
A drugie chyba do wężyka spustowego albo coś innego...